Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Crystal Clean
Crystal Clean

Nasza firma sprzątająca funkcjonuje na rynku łódzkim nieprzerwanie od 1980 roku, od początku specjalizując się w sprzątaniu dużych powierzchni biurowych, reprezentacyjnych oraz przemysłowych w Łodzi i okolicach. W tym czasie obsługiwaliśmy między innymi takie firmy i instytucje jak:
SEW-EURODRIVE Polska, Polmatex-Cenaro, Łódzkie Zakłady Graficzne, Teatr Wielki w Łodzi, Teatr Muzyczny w Łodzi, Teatr Powszechny w Łodzi.
Pracujemy na profesjonalnych maszynach firm Kärcher i Numatic oraz środkach czystości firmy Kleen Purgatis GmbH.
W przypadku większych zamówień kupujemy osobne urządzenia na potrzeby zleceniodawcy.

Pragniemy zainteresować Państwa naszą ofertą na sprzątanie firm w Łodzi i okolicach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu (od 1980 roku), zaufanej kadrze oraz profesjonalnym urządzeniom (Kärcher i Numatic) zapewniamy usługi porządkowe na najwyższym poziomie.
Jednocześnie ceny oraz zakres usług podlegają negocjacji i zawsze są ustalane z klientem indywidualnie, dzięki czemu możemy przedstawić bardzo korzystną ofertę sprzątania.

Nasza oferta sprzątania obejmuje przede wszystkim:
* Sprzątanie biur i biurowców w Łodzi i okolicach
* Sprzątanie obiektów przemysłowych

Dzięki outsourcingowi usług zawiązanych z zachowaniem czystości mogą Państwo zaoszczędzić na kosztach operacyjnych, administracyjnych oraz innych kosztach stałych związanych z:

* Zatrudnieniem pracowników
* Kupnem i utrzymaniem maszyn
* Kupnem środków czystości

Oferta sprzątania biurowców i biur w Łodzi obejmuje przede wszystkim:
Odkurzanie wykładzin, ścieranie kurzy, sprzątanie stołówek oraz pomieszczeń gospodarczych, socjalnych, sanitarnych, mycie okien i przeszkleń.

Sprzątanie biur i biurowców
Sprzątanie biur i biurowców to także dbanie o dobry wizerunek firmy, poprzez utrzymanie we właściwej czystości powierzchni reprezentacyjnych, holi, poczekalni, sal konferencyjnych itp. pomieszczeń.
Posiadamy urządzenia Kärcher oraz Numatic służące do polerowania, powlekania polimerami oraz konserwacji powierzchni błyszczących.
W ramach opieki nad Państwa biurowcem lub biurem oferujemy również uzupełnianie pojemników z mydłem, ręczników papierowych i innych środków czystości.
Usługa sprzątania biurowców i biur obejmuje także pranie wykładzin urządzeniami Kärcher oraz mycie okien.

Oferta na sprzątanie obiektów przemysłowych obejmuje przede wszystkim:
Sprzątanie hal produkcyjnych, sprzątanie magazynów oraz pomieszczeń pracowniczych, sanitariatów, łazienek, stołówek i szatni.
Posiadamy doświadczenie w usuwaniu smarów przemysłowych, silnych zabrudzeń chemicznych a także opiłków metali i pozostałości po procesie produkcyjnym.
Sprzątanie hal i magazynów to przede wszystkim dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy oraz o odpowiednio sterylne środowisko dla linii produkcyjnych opartych o nowoczesne technologie.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu (od 1980 roku), specjalizacji w sprzątaniu obiektów przemysłowych, zaufanej kadrze oraz profesjonalnym urządzeniom (Kärcher i Numatic) zapewniamy usługi porządkowe na najwyższym poziomie.

Strona internetowa:www.crystalclean.pl
Wizytówka:www.crystal-pranie.sprzataniewpolsce.pl
Adres e-mail:sprzatanie@crystalclean.pl
Telefon:Roman Matuszewski
+48 605-886-353
Łukasz Matuszewski
+48 509-644-223
Ulica:
Kod i miasto:
Województwo:Łódzkie