HAKO2021
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Firma Handlowo-Usługowa Thomas
Firma Handlowo-Usługowa Thomas
Nasza firma istnieje na rynku usług od 1992 roku. Przez ponad 16 lat zdobyliśmy szerokie doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie ogrodów przydomowych oraz miejskich terenów zieleni. Miejsca te otoczyliśmy całoroczną opieką, przeprowadzając odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne tak, aby stworzyć jak najlepsze warunki do rozwoju i wzrostu roślin.

Wzbogaciliśmy się również o wiele doświadczeń w zakresie obsługi związanej z kompleksowym utrzymaniem czystości w renomowanych firmach, zakładach produkcyjnych, szpitalach, przychodniach. Będąc przedstawicielami firmy JohnsonDiversey i Cleanfix cieszymy się wyjątkową stabilnością na rynku i utożsamiani jesteśmy z najwyższej jakości światowymi standardami.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowanym zespołem kierowniczym w celu zapewnienia odpowiedniego nadzoru i uzyskania pełnej satysfakcji Klienta z wszelkich powierzonych nam zadań. Dowodem na to, że można nam zaufać jest posiadanie certyfikatu ISO 9001:2000, w związku z którym stosujemy system zarządzania zgodny z wymaganiami normy w zakresie utrzymania czystości oraz utrzymania i pielęgnacji zieleni.

We wszystkich naszych działaniach jesteśmy zaangażowani w zapewnienie wzorowego poziomu troski i bezpieczeństwa dla naszych pracowników, Klientów i środowiska naturalnego.

Pragniemy dać Państwu najwyższą jakość naszych usług i spokój wewnętrzny, które pozwolą skoncentrować się na sprawach dla Was najważniejszych: rozwoju działalności i zdobywaniu przewagi nad konkurencją. Wierzymy, iż obdarzą nas Państwo swoim zaufaniem i przekonają się o korzyściach wynikających ze współpracy z naszą firmą.

Z wyrazami szacunku
Tomasz Zelent , właściciel
Strona internetowa:www.thomas.biz.pl
Wizytówka:www.thomas.sprzataniewpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@thomas.biz.pl
Telefon:tel. 91 311-87-47
fax  91 311-87-48
Ulica:Lubieszyńska 34
Kod i miasto:72-006 Szczecin
Województwo:Zachodnio-pomorskie