Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Firma SGP
Firma SGP
Firma SGP ma przyjemność zaoferować Państwu profesjonalne środki do utrzymania czystości w warsztatach mechanicznych, zakładach produkcji spożywczej, przemysłowej, punktach rzemieślniczych, usługowych, a także w gastronomii, biurach i gospodarstwach domowych. Prezentując wyroby naszej firmy mamy na uwadze znaczącą rolę, jaką obecnie w trosce o środowisko naturalne pełnią ekologiczne i profesjonalne środki czystości.
Proponowany przez nas główny asortyment - środki renomowanej niemieckiej firmy BECKER CHEMIE BIELEFELD (EILFIX) produkowane od 1978 roku ze względu na swoje walory cieszą się wśród odbiorców z krajów Unii Europejskiej dużym uznaniem i zaufaniem. Możecie Państwo znaleźć w naszej ofercie rozwiązanie każdego problemu dotyczącego utrzymania czystości i pielęgnacji bieżącej. Posiadamy bardzo szeroki wybór środków do gruntownego czyszczenia, konserwacji, zabezpieczania i mycia codziennego.
Dla ułatwienia i ulepszenia pracy naszych klientów dołączyliśmy do oferty również sprzęt zmechanizowany marki Kärcher . Odkurzacze, myjki wysokociśnieniowe, szorowarki, zamiatarki, parownice i wiele innego rodzaju sprzętu tej renomowanej firmy pozwoli Państwu znacznie skrócić czas pracy a co za tym idzie zwiększyć wydajność pracy. Jako autoryzowanym dealerem firmy Kärcher Poland Ltd. w swoim zakresie usług i działalności posiadamy zarówno sprzedaż urządzeń jak i ich serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Z poważaniem,
Greta Jankowska - Poszwa
Strona internetowa:www.firmasgp.pl
Wizytówka:www.firmasgpurzadzenia.sprzataniewpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@firmasgp.pl
Telefon:tel. 67 215-11-12
fax  67 212-20-44
Ulica:Al. Postańców Wlkp. 164
Kod i miasto:64 - 920 Piła
Województwo:Wielkopolskie
Dodatkowe zdjęcia