hakonowe2023
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Gospodyni24
Gospodyni24

Jako firma specjalizujemy sie w pomocy przy prowadzeniu gospodarstwa domowego. Wiemy, że taka pomoc jest potrzebna czego przyczyną jest coraz większy napływ obowiązków, wzrastające tempo życia oraz indywdualne powody każdego z nas. Solidny fundament swojego doświadczenia zbudowaliśmy podczas wieloletnich wyjazdów do krajów zachodnich w celu świadczenia takowych usług, wiedz również że cały czas w tym co robimy dążymy do doskonałości. Wyobraź sobie jaka to miła perspektywa jakbyś odciążył siebie i swoich bliskich od prawie zawsze zmużdnych i uciążliwych obowiązków domowych. Możemy sie wspólnie zgodzić, że jest to bardzo pozytywne rozwiązanie prawda? Teraz jest to możliwe - gospodyni24.pl wyręczy Cię w tym. Zażegnasz raz na zawsze sytuacje związnane z brakiem czasu wolnego, niedostatecznym wypoczynkiem oraz uciążliwym sprzątaniem. Jeżeli zainteresowało Cię to - proponuję skontaktować się z nami lub odwiedzić zakładkę "Dlaczego My". Kontakt widoczny w prawym górnym rogu.
GOSPODYNI24.PL Białystok - Profesjonalne:
* sprzątanie domów, mieszkań,
* mycie okien,
* pranie dywanów, wykładzin, tapicerek meblowych i samochodowych,
* oraz inne prace domowe

Dlaczego właśnie oferta Gospodyni24.pl jest najlepsza dla osób prowadzących gospodarstwa domowe i w tym dla Ciebie?
Odpowiedź na to pytanie jest prosta, a mianowicie kierujemy swą ofertę do osób, które z powodu nagromadzonych spraw, obowiązków nie mają odpowiedniej ilości czasu wolnego. Konsekwencją tego często jest przepracowanie, pogorszenie relacji z rodziną, bliskimi osobami oraz ogólne zaniedbanie względem siebie. Inną równie ważną sprawa jest to, że sprzątanie nie należy do przyjemnych zajęć, a mimo to towarzyszy nam przez całe życie. Coraz rzadziej mamy na to siłę, energię, czas oraz zdrowie. Wystarczy tylko wyobrazić sobie siebie lub swojego partnera wracającego po ciężkim dniu z pracy do domu, w którym czeka na nas masa obowiązków. Koszmar prawda? Nasi dotychczasowi klienci uwolnili się już od tej sytuacji. Gospodyni24.pl zapewnia im i ich domom bezpieczeństwo, czystość, porządek oraz pomoc w różnych sytuacjach. Dzieje się tak z kilku następujących powodów. Pierwszym z nich jest to, że nasza ekipa składa się z wykwalifikowanego personelu, który przechodzi szkolenia, podpisuje umowy o poufności oraz na wypadek różnych przykrych incydentów. Firma posiada również wykupione wysokie ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Kolejnym atutem jest sprzęt, akcesoria i detergenty, którymi dbamy o domy klientów. To wszystko jest wliczone w koszty usługi oraz umożliwiamy dostosowanie tego do indywidualnych potrzeb. Więcej o nim w dalszej części strony internetowej. Głównym naszym celem-zespołu gospodyni24.pl, który sobie stawiamy jest świadczenie profesjonalnych, wysokojakościowych usług spełniających oczekiwania klientów. Najlepszym na to dowodem jest ich zadowolenie oraz przykładowe referencje, które niedługo pojawią się na naszej stronie internetowej. Jeżeli wiesz już, że dzięki nam jesteś o krok od ułatwienia sobie życia, zrób ten krok poprzez wybór gospodyni24.pl, chyba że masz jeszcze ostatnie wątpliwości to w takim przypadku proponuję Ci skontaktować się z nami w celu ich rozwiania lub porównać ofertę gospodyni24.pl z konkurencją. Gdy już dojdziesz do wniosku, że przede wszystkim pod względem proporcji jakości do ceny i zaangażowania wypadamy najlepiej to dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.
Skontaktuj się z nami, czekamy na Twój kontakt. Możesz to zrobić telefonicznie, poprzez pocztę elektroniczną lub po ówczesnym umówieniu się przyjść do nas osobiście. Kontakt widoczny jest w górnym prawym rogu.

Oprócz wykwalifikowanego personelu naszą wizytówka jest sprzęt, którym świadczymy usługi. Przy jego wyborze kierowaliśmy się w stronę potrzeb klientów i dołożyliśmy wszelkich starań aby spełnił on ich oczekiwania. Dzielimy go na trzy kategorie:

* odkurzacze, odkurzacze piorące oraz parownice marki KARCHER - wysoko cenionej przez użytkowników indywidualnych jak i profesjonalistów,
* akcesoria takie jak mopy, ściereczki, szufelki itp. marki VILEDA, którą wybraliśmy ze względu na efektywność pracy nimi,
* detergenty - pracujemy na wysokiej jakości produktach bezpiecznych dla środowiska, domowników i ich pupili.
W trosce o zwyczaje naszych klientów istnieje możliwość doboru detergentów do własnych oczekiwań. Wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie i popraw dzięki nam swój standard życia.

Porządek – pod ta nazwą znajdują się wszelkie usługi związane z utrzymaniem czystości. Dzielimy je na sprzątanie kompleksowe oraz usługi dodatkowe. Sprzątanie kompleksowe jest to inaczej doprowadzenie do porządku całego domu klienta. Zakres, częstotliwość oraz poziom skomplikowania jest rzeczą indywidualną, która wpływa na wartość usługi. Dostosuj ofertę do swoich potrzeb. Usługi dodatkowe są to czynności świadczone przez nasza firmę, które wymagają specjalistycznego sprzętu takie jak:
* pranie dywanów, wykładzin, tapicerek meblowych oraz samochodowych (jako pierwsza firma w Białymstoku świadczymy owe usługi przy pomocy specjalistycznej szczotki obrotowej, która wyczesuje brud z włosia  przez co jest on wyprostowany i dokładnie odkurzony. Kolejną czynnością jest wypranie dywanu/wykładziny/tapicerki odkurzaczem metodą ekstrakcyjną, czyli natrysk pod ciśnieniem roztworem czyszczącym oraz odessanie w tym samym czasie rozpuszczonego zabrudzenia w nim. Dbając o wygodę naszych klientów odsysanie przeprowadzane jest kilka razy, aby czas schnięcia był jak najkrótszy, czyli od 1 do 2,5 godziny. Efektem tego oprócz dokładnego wyprania dywanu jest ożywienie jego kolorów oraz usuniecie przykrego zapachu. W swej ofercie posiadamy również opcje antyalergiczną, która zabezpiecza dywan/wykładzinę/tapicerkę na 9 miesięcy przed kurzem alergicznym.)
* mycie okien, nawet tych bardzo brudnych i zabrudonych farbą itp.
* czyszczenie łazienek, toalet, terakot metodą parową, którą wykorzystujemy jako pierwsi w Białymstoku dla klientów indywidualnych. Dzięki temu ich łazienka jest wydezynfekowana, doczyszczona oraz nabłyszczona po wszystkim. Tyczy sie to również wszystkich powierzchni nierzemakanych domu takich jak kuchnia, podłogi z terakoty itp. Dla najbadziej wymagającyh możemy również wyczyścić fugi między kafelkami/terakotą.
* oraz inne prace domowe - takie jak pranie, prasowanie itp. Nowością jest usługa "opieka nad domem podczas wyjazdu wzbogacona o pakiet antywłamaniowy". Jako ekipa gospodyni24.pl jesteśmy otarci na wszelka współpracę, która mieści się w granicach etycznych i dobrego obyczaju, którymi kierujemy się przy świadczeniu usług.

Strona internetowa:www.gospodyni24.pl
Wizytówka:www.gospodyni24.sprzataniewpolsce.pl
Adres e-mail:meneger@gospodyni24.pl
Telefon:tel. kom. 514-35-39-35
tel. kom. 883-72-24-27
Ulica:
Kod i miasto:
Województwo:Podlaskie
Dodatkowe zdjęcia