HAKO2021
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

JAKOŚĆ
JAKOŚĆ
Szanowni Państwo

Specjalistyczna Firma Usług Porządkowych JAKOŚĆ, jest firmą autoryzowaną, posiadającą wymagane Certyfikaty, referencje i ubezpieczenia. Dynamicznie rozwijającą się firma, zajmuje się w głównej mierze; czyszczeniem i praniem specjalistycznym dywanów, łóżek, tapicerek, garderoby, bielizny, pościeli itp., maglowaniem, sprzątaniem kompleksowym biur, domów, mieszkań, labolatori, obiektów użyteczności publicznej itp. Doczyszczamy precyzyjnie auta, oraz każdego rodzaju skóry, pielęgnujemy tereny zielone, opiekujemy się grobami, oraz prowadzimy punkty przyjęć zleceń na w/w usługi, mieszczące się w Szczecinie przy :

ul. Mari Dąbrowskiej 16 , ul. Iwaszkiewicza , oraz przy ul. Brązowej 14, Punkty przyjęć usług czynne są od Poniedziałku do Piątku 10:00 - 18:00 i Soboty 10:00 - 14:00 , lub wystarczy zadzwonić pod nr. tel. 0.500.570.525 i zlecić wykonanie usługi np. odebrać dywan do czyszczenia. ODBIÓR od klienta, a następnie ZWROT rzeczy przeznaczonych do prania i czyszczenia jest BEZPŁATNY.

Dostrzegamy fakt, że coraz więcej firm oraz osób prywatnych przywiązuje wagę do czystości i eleganckiego wyglądu swoich pomieszczeń, traktując to jako jeden z ważnych elementów tworzących wizerunek firmy lub domu.Gotowi jesteśmy stać się solidnym partnerem dla wszystkich, którym estetyka i czystość otoczenia nie jest obojętna.

Na bazie doświadczenia firmy JAKOŚĆ w dziedzinie utrzymania czystości, stworzyliśmy dla Państwa takie między innymi usługi jak : ... DOM VIP - SERVICE , AUTO VIP - SERVICE , GRÓB - SERVICE. Mając na względzie cenny czas klienta, oraz obniżenie jego kosztów, usługi jesteśmy gotów świadczyć u klienta, lub w dowolnie wskazanym miejscu. Do wykonywania usług wykorzystujemy tylko środki posiadające atesty, znanych i sprawdzonych firm. Udzielamy gwarancji na świadczone usługi, oraz ponosimy pełną odpowiedzialność materialną za ewentualne szkody.

Szczycimy się, satysfakcją naszych dotychczasowych klientów, bardzo wysoką JAKOŚCIĄ świadczonych usług, rzetelnością, uczciwością i sumiennością. Naszym celem jest, przede wszystkim szeroko rozumiane dobro klienta. Tylko u nas KLIENT NIE ZADOWOLONY NIE PŁACI . Tylko u nas, klient ustala, dogodny dla siebie czas i miejsce wykonania usługi. Tylko u nas, klient ma prawo wyboru NAGRODY – PREMIw postaci RABATÓW, PREZENTÓW, UPUSTÓW a nawet DARMOWYCH usług. Są to formy, podziękowania Państwu, za skorzystanie z naszych usług i zachętą do dalszej współpracy. Posiadamy Certyfikaty i Świadectwa Autoryzacji, są one gwarancją klienta satysfakcji. Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy. Z nami się nie traci, a tylko zyskuje.

Strona internetowa:www.jakosc.net
Wizytówka:www.jakoscpranie.sprzataniewpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@jakosc.net
Telefon:tel. kom. 500-570-525, 512-334-870
Ulica:M.Dąbrowskiej 16
Kod i miasto:70-789 Szczecin
Województwo:Zachodnio-pomorskie