Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Jak wybrać odpowiednią maszynę używaną?
(2016-06-29)

Na rynku maszyn czyszczących można znaleźć szeroką ofertę używanych egzemplarzy, które oferowane są w znacznie niższych cenach niż nowe maszyny. Jak jednak porównać używane maszyny z różnych źródeł? Na jakie aspekty zwrócić uwagę podejmując decyzję o wyborze używanego sprzętu?
 
Hakomatic B750R_6.jpg
(fot. HAKO - Hakomatic B750R)

Kiedy wolimy wybrać maszynę używaną zamiast nowej, najlepiej zdecydować się na sprawdzonego dostawcę. Firma Hako poza sprzedażą szerokiej gamy nowych szorowarek i zamiatarek, oferuje swoim klientom certyfikowane maszyny używane. Naprawiane i odnawiane przez specjalistów Działu remontowego Hako, przy użyciu wyłącznie oryginalnych części.
 
Hakomatic B70_6.jpg
(fot. HAKO - Hakomatic B70)

 

Decydując się na maszyny poremontowe kupowane bezpośrednio u producenta mamy pewność co do ich pochodzenia oraz całej historii użytkowania, otrzymujemy gwarancję oraz opiekę handlową i wsparcie serwisowe.

W przeciwieństwie do konkurencyjnych dostawców Hako zapewnia swoim klientom:

-   ustalony standard remontu maszyny,
-   pełną gwarancję,
-   listę części, które zostały wymienione w maszynie na nowe,
-   profesjonalne wsparcie doradców przy doborze odpowiedniej maszyny,
-   szeroki wybór modeli,
-   dostęp do serwisu na terenie całej Polski,
-   maszyny zastępcze na czas naprawy awarii.Hakomatic B30_6.jpg
 (fot. HAKO - Hakomatic B30)


Na stronie http://www.hako-uzywane.pl/ można zobaczyć jak przebiega proces remontu maszyny, dowiedzieć się co o maszynach używanych Hako sądzą korzystający z nich klienci oraz zapoznać się z wyjątkowymi gorącymi ofertami na poszczególne egzemplarze.
 
 hako.png
 

Firma Hako powstała w 1948 r. Dzisiaj, jako jeden z wiodących producentów maszyn czyszczących na świecie, obecna jest w ponad 60 krajach na wszystkich kontynentach. Od dwudziestu lat działa także w Polsce. To jedyna firma na rynku z tak szeroką ofertą maszyn do kompleksowego utrzymania czystości wnętrz i całorocznego utrzymania terenów zewnętrznych. HAKO POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie to polski oddział niemieckiego holdingu i lider krajowego rynku maszyn czyszczących. Firma posiada oddziały w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu i Gdańsku. Dzięki temu HAKO POLSKA dostarcza rozwiązania czyszczące i zapewnia niezawodny serwis na terenie całej Polski.

Obecnie pod marką HAKO dostępne są:
szorowarki automatyczne, bezpyłowe zamiatarki przemysłowe, odkurzacze, polerki, maszyny jednotarczowe, pojazdy wielofunkcyjne i nośniki narzędzi do całorocznego utrzymania terenów miejskich oraz obszarów zieleni, środki czyszczące oraz systemy dozowania i napełniania.