Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Mata olejowa MULTITEX® firmy MEWA „Produktem Roku 2016”
(2017-04-24)
 
MEWA-Logo16.jpg


Mata olejowa MULTITEX® firmy MEWA „Produktem Roku 2016”


Mata olejowa MULTITEX® firmy MEWA, chroniąca powierzchnie przed zanieczyszczeniami w postaci niebezpiecznych cieczy, została laureatem w kategorii bhp w ramach XII. edycji konkursu Produkt Roku, organizowanego przez redakcję czasopisma „Inżynieria i Utrzymanie Ruchu“. 


Tytuł Produktu Roku przyznano łącznie w 17 kategoriach związanych z obszarem utrzymania ruchu, a uroczystość rozdania dyplomów odbyła się 11 kwietnia 2017 r. w Warszawie w ramach konferencji „Przemysł 4.0“. W imieniu firmy MEWA Textil-Service Sp. z o.o. dyplom Produktu Roku 2016 odebrali: Piotr Borowczyk, prezes zarządu oraz Maciej Bielecki, dyrektor handlowy.

Bezpiecznie, czysto, efektywnie
Mata olejowa MULTITEX® firmy MEWA jest produktem wielokrotnego użytku i stanowi niezwykle wygodne i ekologiczne rozwiązanie dla warsztatów i zakładów produkcyjnych. Mata wchłania różnego rodzaju ciecze. Może być stosowana do zabezpieczenia posadzek w miejscach napraw i konserwacji maszyn i urządzeń. Mata sprawdza się bardzo dobrze w praktycznym zastosowaniu. W sposób bezpieczny i czysty w rdzeniu ssącym, wykonanym ze specjalnej włókniny, mata gromadzi oleje silnikowe i przekładniowe, rozpuszczalniki, ciecze chłodząco-smarujące i ługi.

Tekstylna mata olejowa waży 600 gramów, ma wymiary 60 cm na 90 cm i może pomieścić od 2,5 do 3 litrów cieczy. Jest ona przy tym bardzo elastyczna i praktyczna w zastosowaniu, bowiem również duże powierzchnie pod naprawianymi maszynami można skutecznie zabezpieczyć, układając pojedyncze maty jedna obok drugiej, tworząc tym samym jednolitą powierzchnię wchłaniającą ciecze i zanieczyszczenia.

Zaletą maty MULTITEX® jest fakt, iż w rozumieniu przepisów nie jest ona odpadem.
Mata oferowana jest w ramach tzw. pełnej usługi. Oznacza to, że zabrudzone maty odbierane są od użytkownika, prane w zakładzie firmy MEWA i – już czyste – ponownie dostarczane są do klienta. Takie zarządzanie tekstyliami przemysłowymi, realizowane przez firmę MEWA, jest znacznym ułatwieniem dla użytkownika. Prana ekologicznie mata wielokrotnego użytku może być stosowana ponownie wiele razy, co pozwala zaoszczędzić surowce i odciążyć środowisko naturalne.


MEWA_Siegel_EN.jpg

MEWA Textil-Management

Firma MEWA zaopatruje firmy w całej Europie, gdzie posiada 44 placówki, oferując w ramach systemu pełnej obsługi odzież roboczą i ochronną, czyściwa, wycieraczki do butów, absorpcyjne maty olejowe, jak również urządzenia do czyszczenia części. Dodatkowo można także zamówić z katalogu artykuły BHP oferowane pod marką „World WideWork by MEWA“. 4900 pracowników obsługuje ponad 174 600 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii. W 2015 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 612 mln euro.

Założona w 1908 roku MEWA jest dzisiaj czołową firmą w segmencie zarządzania tekstyliami. W listopadzie 2013 roku, w ramach Niemieckiej Nagrody za Zrównoważony Rozwój, MEWA wyróżniona została jako jedna z trzech najlepszych niemieckich firm (Top 3) w kategorii „Najbardziej zrównoważony produkt/usługa w Niemczech“. W 2016 roku wydawnictwo Deutsche Standards po raz trzeci przyznało firmie tytuł „Marki Stulecia“, a w 2015 roku po raz drugi tytuł „Lidera Światowego Rynku”.

www.mewa-service.pl

Filmy o MEWA Textil-Management: http://www.youtube.com/user/mewaPOL

MEWA na Twitterze:
 twitter.com/mewa_pl

Kontakt dla prasy:
ADIUNCTOR Roman Benedykciuk
02-776 Warszawa, ul. Nugat 8 m 59
Tel.: +48 22 643 81 73
E-mail: biuro@adiunctor.pl


 Zdjęcia: MEWA

zdj 1_Kw.jpg

Przedstawiciele firmy MEWA odbierają dyplom „Produkt Roku 2016”. 

 
zdj 2_Kw.jpg

Mata olejowa MEWA MULTITEX® sprawdza się bardzo dobrze w praktycznym zastosowaniu przy wszelkiego rodzaju naprawach.


zdj 3_Kw.jpg

Układając kilka pojedynczych mat jedna obok drugiej, można utworzyć dużą, jednolitą powierzchnię.