Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Wszystkie produkty wysokiej jakości od jednego usługodawcy: tekstylia przemysłowe do wynajęcia w firmie MEWA
(2017-09-18)
 
MEWA-Logo16.jpg
 
W przemyśle, produkcji i rzemiośle stosowane są różne rodzaje tekstyliów przemysłowych: od odzieży roboczej i ochronnej po tekstylne czyściwa z bawełny czy maty olejowe, które bardzo dobrze sprawdzają się na przykład przy wszelkich naprawach. Wszystkie te produkty można wynająć w firmie MEWA w ramach tzw. pełnej usługi serwisowej.   

Czyściwa są nieodzownym elementem, wykorzystywanym do czyszczenia np. w warsztatach samochodowych. Można je oczywiście kupić, a po czyszczeniu brudne wyrzucić do kosza z odpadami. Można jednak zamówić czyściwa wielokrotnego użytku firmy MEWA, oferowane w ramach pełnego serwisu. To optymalna alternatywa: MEWA dostarcza czyste czyściwa, odbiera zużyte, pierze je, a następnie ponownie dostarcza klientowi już czyste czyściwa. 
Ta zasada obowiązuje także w odniesieniu do mat olejowych, które zwykle podkładane są pod naprawiane lub konserwowane maszyny, w celu zbierania wyciekających płynów. One również wymieniane są na czyste maty w uzgodnionych z klientem odstępach czasowych,.

Wynajmij - kup - używaj
Korzystając z usługi pełnego serwisu, można także regularnie zaopatrywać pracowników w zawsze czystą i świeżą odzież roboczą. Specjaliści firmy MEWA doradzą klientowi, jaka odzież robocza będzie optymalna dla danego zastosowania. Potem można zdecydować o odpowiednich kombinacjach kolorystycznych, ilościach, rozmiarach i odstępach czasowych, w jakich dostarczana ma być czysta odzież.Tę usługę klient może testować przez trzy miesiące, nie ponosząc żadnego ryzyka. Dodatkowo odzież robocza może być zaopatrzona na życzenie klienta w firmowe logo, co pozwala łatwo zidentyfikować pracowników danej firmy, tworząc jednocześnie jej jednolity image.

Artykuły bhp i środki ochrony osobistej, które niezbędne są w codziennej pracy, klient może do-kupić jako uzupełnienie ww. usługi, zamawiając je z katalogu „World WideWork by MEWA“ (https://www.mewa-service.pl/usluga/world-wide-work-by-mewa/). Katalog ten zawiera wszystko, co jest niezbędne w zakładzie lub warsztacie: od wyposażenia ochronnego, jak rękawice czy buty ochronne, poprzez odzież, kurtki softshell i akcesoria, po elementy ostrzegawcze. Łącznie do wyboru jest około 1800 różnych produktów, które znajdują zastosowanie na różnych stanowiskach pracy.

Zalety usługi pełnego serwisu od jednego dostawcy

Największą zaletą oferty serwisowej dla wszystkich klientów firmy MEWA jest fakt, iż wiele rzeczy, które potrzebne są im w codziennej pracy, mogą zamówić u jednego dostawcy. Terminy dostaw są krótkie, a wszystkie produkty w krajach, w których działa firma MEWA, są takiej samej wysokiej jakości.Zamawianie u jednego dostawcy pozwala zminimalizować zarówno koszty, jak i nakłady pracy związane z organizacją i logistyką. Tym samym klient może się całkowicie-skoncentrować na swojej głównej działalności.

MEWA_Siegel_EN.jpg
MEWA Textil-Management

Firma MEWA zaopatruje firmy w całej Europie, gdzie posiada 44 placówki, oferując w ramach systemu pełnej obsługi odzież roboczą i ochronną, czyści-wa, wycieraczki do butów, absorpcyjne maty olejowe, jak również urządzenia do czyszczenia części. Dodatkowo można także zamówić z katalogu artykuły BHP oferowane pod marką „World WideWork by MEWA“. 5200 pracowników obsługuje ponad 180 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii. W 2016 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 638 mln euro.
Założona w 1908 roku MEWA jest dzisiaj czołową firmą w segmencie zarządzania tekstyliami. W listopadzie 2013 roku, w ramach Niemieckiej Nagrody za Zrównoważony Rozwój, MEWA wyróżniona została jako jedna z trzech najlepszych niemieckich firm (Top 3) w kategorii „Najbardziej zrównoważony produkt/usługa w Niemczech“. W 2016 roku wydawnictwo Deutsche Standards po raz trzeci przyznało firmie tytuł „Marki Stulecia“, a w 2015 roku po raz drugi tytuł „Lidera Światowego Rynku”.


Internet: www.mewa-service.pl
Filmy o MEWA Textil-Management: 
https://www.mewa-service.pl/newsroom/alle-videos/
MEWA na Twitterze:
 
twitter.com/mewa_pl

Kontakt dla prasy:
ADIUNCTOR Roman Benedykciuk
02-776 Warszawa, ul. Nugat 8 m 59
Tel.: +48 22 643 81 73
E-mail: biuro@adiunctor.pl

Zdjęcia: MEWA

w17zdj 1.jpg

Klienci otrzymują od jednego dostawcy wszystko, co jest im niezbędne w codziennej pracy.


w17zdj 2.jpg

Wszystko od jednego dostawcy - na życzenie klienta na odzieży roboczej może być umieszczone również firmowe logo.


w17zdj 3.jpg

W uzupełnieniu do usługi firmy MEWA z katalogu „World Wide Work by MEWA“ można dokupić artykuły bhp.