HAKO 2019
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Nowa szorowarka Hako!
(2018-07-09)

Jeszcze większa wydajność powierzchniowa i rozwiązania ułatwiające pracę oraz codzienną konserwację: ScrubmasterB175 R to doskonały partner pomagający utrzymać czystość dużych powierzchni (obiekty przemysłowe, lotniska, centra handlowe i logistyczne) i sprawdzający się w trudnych warunkach. 

Maszyna świetnie radzi sobie na pochyłościach do 15%, co umożliwia jej pracę np. na wielopoziomowych parkingach. Trzy szerokości robocze, szczotki tarczowe lub walcowe oraz duże, 175 litrowe zbiorniki na wodę czystą i brudną w połączeniu ze świetną zwrotnością zapewniają długi czas pracy i dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta.

B175 R to również dopracowane detale: duży, 4,3” kolorowy wyświetlacz LCD, intuicyjny wybór funkcji oraz opcjonalne akcesoria takie jak oświetlenie ścieżki sprzątania, dodatkowa myjka ciśnieniowa czy automatyczne dozowanie środków czyszczących sprawiają, że praca z maszyną jest wyjątkowo komfortowa.

Dzięki łatwemu dostępowi do zbiornika i ciśnieniowej myjce, która może służyć do doczyszczania powierzchni, a także do mycia samej maszyny codzienna konserwacja B175 R jest jeszcze łatwiejsza. Wymiana szczotek (odpinanie zużytych oraz wpinanie nowych) przebiegają automatycznie.

B175 R może zostać wyposażona w dołączaną z przodu jednostkę zamiatającą z dwoma szczotkami bocznymi. Dzięki temu powierzchnia przeznaczona do szorowania zostanie przed myciem zamieciona i w ten sposób dobrze przygotowana do tego etapu sprzątania. Usunięcie pyłu i większych stałych zanieczyszczeń przyczyni się do lepszej pracy szorowarki i wydłuży jej żywotność.

Więcej informacji i dane techniczne TUTAJ.

 

16311ScrubmasterB175R_TB1080.jpg

 
Firma Hako powstała w 1948 r. Dzisiaj, jako jeden z wiodących producentów maszyn czyszczących na świecie, obecna jest w ponad 60 krajach na wszystkich kontynentach. Od dwudziestu lat działa także w Polsce. To jedyna firma na rynku z tak szeroką ofertą maszyn do kompleksowego utrzymania czystości wnętrz i całorocznego utrzymania terenów zewnętrznych. HAKO POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie to polski oddział niemieckiego holdingu i lider krajowego rynku maszyn czyszczących. Firma posiada oddziały w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu i Gdańsku. Dzięki temu HAKO POLSKA dostarcza rozwiązania czyszczące i zapewnia niezawodny serwis na terenie całej Polski.

Obecnie pod marką HAKO dostępne są:
szorowarki automatyczne, bezpyłowe zamiatarki przemysłowe, odkurzacze, polerki, maszyny jednotarczowe, pojazdy wielofunkcyjne i nośniki narzędzi do całorocznego utrzymania terenów miejskich oraz obszarów zieleni, środki czyszczące oraz systemy dozowania i napełniania.