HAKO 2019
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Aplikacja Hako – zgłoś awarię, przegląd, potrzebę szkolenia przez urządzenie mobilne
(2018-10-03)

 

Screenshot_4.png
 
2018_10_02_baner2m.png

HAKO POLSKA przygotowało dla swoich Klientów aplikację na urządzenia mobilne, dzięki której będą mogli sprawnie i szybko wysłać zgłoszenie do serwisu Hako.

Każdy, kto zakupił maszynę Hako, jest pod opieką serwisu firmy. W razie awarii lub konieczności przeglądu jest kilka możliwości skontaktowania się z fachowcami (m.in. telefonicznie, mailowo, faxem, lub poprzez platformę serwisową). W ostatnich tygodniach uruchomiona została dodatkowa, wygodna forma komunikacji poprzez zaprojektowaną aplikację. Dzięki niej, w kilku krokach sprawnie zgłosimy zapotrzebowanie lub problem z pomocą dowolnego urządzenia mobilnego.

Aplikacja umożliwia:

- zgłoszenie awarii

- zgłoszenie konieczności przeglądu maszyny

- zgłoszenie zapotrzebowania szkolenia z obsługi maszyny (np. dla nowych pracowników).

Aplikacja jest darmowa, dostępna w App Store oraz w sklepie Play. Aby móc z niej korzystać, trzeba być zarejestrowanym klientem oraz przesłać na adres: serwis@hako.pl „Formularz zgłoszenia do mobilnej platformy serwisowej" dostępny tutaj.

Firma Hako powstała w 1948 r. Dzisiaj, jako jeden z wiodących producentów maszyn czyszczących na świecie, obecna jest w ponad 60 krajach na wszystkich kontynentach. Od dwudziestu lat działa także w Polsce. To jedyna firma na rynku z tak szeroką ofertą maszyn do kompleksowego utrzymania czystości wnętrz i całorocznego utrzymania terenów zewnętrznych. HAKO POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie to polski oddział niemieckiego holdingu i lider krajowego rynku maszyn czyszczących. Firma posiada oddziały w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu i Gdańsku. Dzięki temu HAKO POLSKA dostarcza rozwiązania czyszczące i zapewnia niezawodny serwis na terenie całej Polski.

Obecnie pod marką HAKO dostępne są:
szorowarki automatyczne, bezpyłowe zamiatarki przemysłowe, odkurzacze, polerki, maszyny jednotarczowe, pojazdy wielofunkcyjne i nośniki narzędzi do całorocznego utrzymania terenów miejskich oraz obszarów zieleni, środki czyszczące oraz systemy dozowania i napełniania.