HAKO 2019
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

SOSEXPO 2019 - Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami i Wystawa
(2018-11-27)

424x95sos19.png

Forum Gospodarki Odpadami SOSEXPO, organizowane od 2011 roku, z powodzeniem umacnia swoją pozycję w katalogu wydarzeń poświęconych gospodarowaniu odpadami. Celem organizowanego Forum jest prezentacja najaktualniejszych tematów i zagadnień dotyczących gospodarki odpadowej i ochrony środowiska. SOSEXPO to również miejsce spotkań przedstawicieli samorządów z producentami, dystrybutorami, a także dostawcami technologii komunalnej z administracją rządową, organizacjami non-profit i ekspertami branżowymi.

Forum co roku podejmuje najbardziej aktualne tematy w branży – tak by uczestnicy konferencji mieli możliwość zarówno zapoznania się z najnowszymi wytycznymi administracyjnymi i pozyskania wiedzy (sesje panelowe podczas Konferencji), jak i zdobycia praktycznych umiejętności (sesje szkoleniowe). Dodatkowo doskonałą możliwość networkingu i pozyskania nowych kontaktów biznesowych stwarza wystawa, na której nowoczesne produkty, maszyny, technologie i innowacyjne rozwiązania do zastosowania w gospodarce odpadami prezentują polskie i zagraniczne firmy działające bezpośrednio i pośrednio w branży gospodarki odpadowej.

Tematyka paneli tematycznych SOSEXPO wpisuje się bardzo szeroko w założenia zawarte w Strategii Odpowiedzialnego Rozwoju. Od lat SOSEXPO umacnia swoją pozycję na rynku polskim, tworząc płaszczyznę współpracy dla MSP, jak również największych firm branżowych, z przedstawicielami administracji rządowej oraz samorządowej.

W tej edycji Konferencji chcielibyśmy się skupić na następujących tematach:

- „Efektywne zwalczanie nieprawidłowości w gospodarce odpadami – kompetencje, nauka, technologie"
- „Odpady przemysłowe – dobre praktyki, rozwiązania i technologie"
- „Bezpieczeństwo, ochrona i monitoring składowisk oraz miejsc tymczasowego magazynowania odpadów – nowoczesne technologie i rozwiązania wobec aktualnych zagrożeń"
-„Mechanizmy wsparcia w gospodarce odpadami – dobre praktyki w zakresie wykorzystania różnorodnych mechanizmów prawnych i finansowych.

Aktualne informacje dostępne są na stronie https://sosexpo.ztw.pl W SOSEXPO co roku bierze udział ponad 300 osób w tym: wysokiej rangi przedstawiciele administracji rządowej  i samorządowej, środowisk przemysłowych i biznesowych, instytucji publicznych, instytutów badawczo-naukowych, firm odbierającym odpady, organizacji odzysku i podmiotów pośredniczących, stowarzyszeń i izb branżowych, akademickich inkubatorów przedsiębiorczości a także zakładów gospodarowania odpadami.

FORMY UDZIAŁU: udział w konferencji, stoisko wystawiennicze wraz z udziałem w konferencji, reklama w materiałach konferencyjnych, możliwość umieszczenia roll-up’u w sali konferencyjnej, dołączenie materiałów reklamowych (ulotka, lub folder) do teczek konferencyjnych, wyłożenie ulotek w recepcji konferencji.  

Wszelkie pytania prosimy kierować do organizatora:
Kama Milewska
milewska@ztw.pl

 

Więcej: www.sosexpo.ztw.pl

sprzatanie_rgb1.png

Patronem Medialnym Wydarzenia