Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Black Week w Hako – wyjątkowe ceny maszyn używanych oraz poremontowych
(2019-11-26)

 

2019_11_14_black_fridaym.jpg

 

W dniach 29.11 – 06.12.2019 Klienci HAKO POLSKA mogą liczyć na dodatkowe rabaty, które przez cały tydzień będą obowiązywały dla maszyn poremontowych oraz używanych.

Black Week w Hako to wyjątkowa okazja dla tych, którzy planowali zakup używanej szorowarki lub zamiatarki. Przez cały tydzień maszyny będą dostępne z rabatami sięgającymi kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu procent. Po pełen wykaz modeli objętych akcją prosimy zgłaszać się do opiekunów handlowych Hako w swoim regionie lub pisać na adres: dok@hako.pl.

Każda używana maszyna Hako jest dokładnie sprawdzana oraz serwisowana a wszystkie części wymagające wymiany są zastępowane oryginalnymi częściami producenta. Hako tak samo postępuje z każdą remontowaną maszyną. Dzięki temu Klienci decydujący się na zakup takich maszyn bezpośrednio w Hako mogą mieć pewność, że są one w pełni sprawne i sprawdzone przez producenta.

HAKO POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie to polski oddział niemieckiego holdingu, wiodącego producenta na rynku maszyn czyszczących. Od ponad 20 lat firma działa na rynku maszyn czyszczących w Polsce, dostarczając najwyższej klasy maszyny, jednocześnie zapewniając profesjonalne doradztwo i dbając o ochronę środowiska.

Hako posiada oddziały w następujących miastach: Kraków, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Wrocław. Dzięki temu zapewnia wsparcie handlowe klientom w całym kraju.

Obecnie pod marką HAKO dostępne są następujące maszyny czyszczące:

szorowarki automatyczne, bezpyłowe zamiatarki przemysłowe, odkurzacze, polerki, maszyny jednotarczowe, pojazdy wielofunkcyjne i nośniki narzędzi do całorocznego utrzymania terenów miejskich oraz obszarów zieleni, środki czyszczące oraz systemy dozowania i napełniania.