Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Mycie i dezynfekcja w jednym cyklu pracy!
(2020-07-06)
 
Sanitizer.jpg
 
W związku z powolnym lecz systematycznym odmrażaniem kolejnych dziedzin gospodarki i wprowadzanych nowych regulacji rośnie znaczenie utrzymania higieny i dezynfekcji tych miejsc, w których znajdują się większe lub mniejsze skupiska ludzi. To wyzwanie nastręcza kłopotów zarówno technicznych, jak i finansowych.

Hako Polska wychodzi naprzeciw swoim partnerom i zapewnia rozwiązanie, które przy pomocy posiadanych już lub nowych szorowarek automatycznych pozwala na mycie i dezynfekcję w jednym cyklu pracy.

HAKO SANITIZER pozwala w prosty i tani sposób zwiększyć bezpieczeństwo użytkowania sklepów, galerii handlowych, centrów logistycznych oraz miejsc, gdzie na co dzień pracują nasi rodacy. Wystarczy doposażyć swoją szorowarkę w Sanitizer, by nadal czyścić, jak dotychczas, jednocześnie dezynfekując powierzchnię za i obok maszyny.

Oferta przeznaczona jest nie tylko łącznie z nowymi szorowarkami Hako, ale również jako dodatek do maszyn już funkcjonujących na rynku - również tych wynajmowanych!

Po szczegóły skontaktuj się ze swoim opiekunem HAKO POLSKA
lub bezpośrednio z siedzibą firmy pod numerem 12 622 16 00 bądź adresem e-mail: dok@hako.pl


Link: https://www.hako.pl/aktualnosci/25-mycie-i-dezynfekcja-w-jednym-cyklu-pracy

 
HAKO POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie to polski oddział niemieckiego holdingu, wiodącego producenta na rynku maszyn czyszczących. Od ponad 20 lat firma działa na rynku maszyn czyszczących w Polsce, dostarczając najwyższej klasy maszyny, jednocześnie zapewniając profesjonalne doradztwo i dbając o ochronę środowiska. Hako posiada oddziały w następujących miastach: Kraków, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Wrocław. Dzięki temu zapewnia wsparcie handlowe klientom w całym kraju. Obecnie pod marką HAKO dostępne są następujące maszyny czyszczące: szorowarki automatyczne, bezpyłowe zamiatarki przemysłowe, odkurzacze, polerki, maszyny jednotarczowe, pojazdy wielofunkcyjne i nośniki narzędzi do całorocznego utrzymania terenów miejskich oraz obszarów zieleni, środki czyszczące oraz systemy dozowania i napełniania.