Hako
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Citymaster 1650 ZE – elektryczna zamiatarka chodnikowa od Hako
(2022-05-27)

 

Citymaster 1650 ZE – elektryczna zamiatarka chodnikowa od Hako

Na rynku maszyn komunalnych pojawiła się nowa zamiatarka elektryczna. Citymaster 1650 ZE, podobnie jak wszystkie pojazdy komunalne Hako, to wielofunkcyjny, całoroczny nośnik narzędzi.


Pojazd skonstruowany został na bazie popularnego modelu zamiatarki Hako – Citymastera 1650. Elektryczna wersja tej maszyny zachowuje mocne strony pojazdu z silnikiem spalinowym. Jest niezwykle zwinna i na tyle lekka, że bez obaw można z jej pomocą sprzątać chodniki i ścieżki spacerowe. Oprócz zamiatania, po szybkim i nieskomplikowanym przezbrojeniu (dzięki trójkątowi montażowemu oraz szybkozłączkom), maszyna może m.in. szorować na mokro i wykonywać prace zimowe (odśnieżanie, posypywanie). Mocna bateria (litowo-jonowy akumulator trakcyjny) zapewnia pracę pojazdudo 9 godzin bez konieczności ładowania. Oznacza to, że operator Citymastera 1650 ZE ma możliwość pracy przez całą swoją zmianę, bez zaburzających płynność przerw na ładowanie.

Elektryczna wersja zamiatarki chodnikowej Hako zapewnia dokładnie taki sam efekt sprzątania jak maszyny spalinowe. Główną przewagą jest niewątpliwie brak emisji spalin. Dodatkowo silnik elektryczny zapewnia możliwie najcichszą pracę zamiatarki. Dzięki tym zaletom elektryczny pojazd komunalny Hako będzie najlepszym wyborem dla miejsc wrażliwych na hałas i takich, w których szczególnie walczy się o poprawę jakości powietrza (centra miast, wakacyjne kurorty, uzdrowiska, strefy zamieszkania i wypoczynku). Maszyna sprawdzi się również przy sprzątaniu dużych, zadaszonych powierzchni (np. parkingów podziemnych).

Więcej informacji o zamiatarce Citymaster 1650 ZE do przeczytania tutaj (http://www.hako-outdoor.pl/products/citymaster-1650-ze/) oraz na www.hako.pl.