HAKO 2019
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Szeroka oferta markowej odzieży ochronnej i artykułów bhp - katalog „World Wide Work by MEWA” już jest dostępny
(2014-09-04)
lm


Jak właściwie ubierają się dziś w pracy rzemieślnicy i pracownicy fizyczni? Praktycznie i na tyle bezpiecznie, na ile wymaga tego ich praca. Ale z pewnością już nie monotonnie i nie brzydko. Całą paletę możliwości dostosowanych do każdego klienta zawiera na 350 stronach katalog „World Wide Work by MEWA“. Katalog nowej marki odzieży ochronnej i artykułów bhp, oferowanych przez firmę MEWA, dostępny będzie od 1 września b.r. Nowy katalog oferuje większy niż dotąd wybór artykułów modnych marek dla wszystkich zawodów i branż.

Nowości i bestsellery sprzyjają dobremu samopoczuciu

Świetne obuwie ochronne wyznaczającej trendy mody, brytyjskiej firmy Lee Cooper, stylowe półbuty i sznurowane buty z cholewami nowej firmy Label No Risk, czy też szczególnie lekkie, sportowe modele butów firmy Ducati, sprawiają, że obuwie łączy w sobie cechy butów wykorzystywanych w pracy, jak i w rekreacji. Obuwie rekreacyjne zainspirowało także twórców rozszerzonej kolekcji marki Korsar, oferującej obuwie z rożnych, łączonych ze sobą, kolorowych materiałów.

Również ręce należy chronić w odpowiedni sposób. Na ponad 50 stronach katalogu przedstawiciel każdego zawodu znajdzie dla siebie odpowiednie rękawice ochronne w swoim ulubionym kolorze, m.in. także najnowsze modele rękawic marki Korsar, posiadające właściwości antystatyczne (ESD) oraz najnowsze rękawice dla spawaczy.

Jakość i dobry serwis przekonały ponad 60 000 klientów w Europie


Ponieważ także w pracy każdy chce dobrze wyglądać, katalog „World Wide Work by MEWA” zawiera propozycje odzieży roboczej przeznaczone do prac prowadzonych na zewnątrz, oferowane przez uznane i lubiane marki, jak Lowa czy Helly Hansen. Kurtki pilotki, będące przebojem od wielu już lat, można zamówić w wielu nowych kombinacjach kolorystycznych w rozmiarach od XS do 5XL. W końcu cały zespół pracowników powinien być ubrany wygodnie i w odpowiedni sposób. „Wielu dostawców oferuje jedynie standardową konfekcję. Nasi klienci doceniają jednak fakt, iż u nas mają naprawdę duży wybór wysokiej jakości koszulek, swetrów, kurtek, spodni i butów we wszystkich rozmiarach – i to zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet“, mówi Margharet Feldgiebel, dyrektorka działu artykułów bhp w firmie MEWA, prezentując dalsze zalety jedynej w swoim rodzaju szerokiej oferty, jaką zawiera katalog „World Wide Work by MEWA“: „Współpracujemy z ponad 250 producentami z całego świata. Dlatego też możemy doradzać naszym klientom indywidualnie i zawsze zaoferować im najlepszy produkt. Jeśli dany produkt w danej chwili nie jest niedostępny, nasi doradcy zaproponują alternatywne wyroby, bowiem na pilnie potrzebny produkt nie należy długo czekać.“ Takiej indywidualnej usłudze zaufało w międzyczasie ponad 60 000 klientów w 15 krajach Europy.

MEWA Textil-Management 

Firma MEWA zaopatruje firmy w całej Europie, gdzie posiada 42 placówki, oferując odzież zawodową i ochronną, czyściwa tekstylne, wycieraczki do butów, maty olejowe oraz artykuły bhp pod marką „WorldWideWork by MEWA”. 4500 pracowników obsługuje ponad 165 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii. W 2012 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 528 mln euro.

Założona w 1908 roku MEWA, jest dzisiaj czołowym producentem w segmencie tekstyliów przemysłowych. W listopadzie 2011 roku, w ramach Niemieckiej Nagrody za Zrównoważony Rozwój, MEWA wyróżniona została jako jedna z trzech najlepszych niemieckich firm (Top 3) w kategorii „Najbardziej zrównoważony produkt/usługa w Niemczech“. Już w 2011 roku wydawnictwo Deutsche Standards przyznało firmie tytuł „Lidera Światowego Rynku”, a w 2013 roku firma ponownie została wyróżniona jako „Marka Stulecia“.
my

Kontakt dla prasy:
ADIUNCTOR, Roman Benedykciuk
02-776 Warszawa, ul. Nugat 8 m 59, Tel.: +48 22 643 81 73,
E-Mail: biuro@adiunctor.pl

Filmy o MEWA Textil-Management:
Ofertę firmy MEWA prezentuje uhonorowany nagrodą „red dot award: communication design 2012“ film reklamowy zatytułowany „MEWA - Tekstylny pomysł dla ludzi i środowiska“. Ten i wiele innych filmów o firmie MEWA obejrzeć można na stronie:  http://www.youtube.com/user/mewaPOL

MEWA na Twitterze: twitter.com/mewa_pl

Zdjęcia: MEWA
1d

KORSAR kurtka pilotka soft shell.

2d

KORSAR wcięta w talii kurtka polarowa Crossover z kapturem dla kobiet.


3d

Lekka i przyjemna: KORSAR kurtka polarowa Crossover.


 4d 5d

Sznurowane buty z cholewką o sportowym wyglądzie, wykonane w klasie S3 z ochroną przed przebiciem bez metalowych części.


6d

KORSAR tekstylne rękawice ochronne pokryte warstwa lateksu nie przepuszczają cieczy i zapewniają pewny chwyt.


7d

Chronią ręce przed urazami mechanicznymi: KORSAR rękawice ochronne ze skóry dostępne są w różnych kolorach.