Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Nowość! Środek do czyszczenia ABS – Absorfen ABS Cleaner
(2010-08-30)

Nowość! Środek do czyszczenia ABS – Absorfen ABS Cleaner

ab.jpg

Firma Schilsner, producent obrzeży meblowych ABS i PVC, poszerzyła zakres działalności, wprowadzając do swojej oferty preparat do usuwania zabrudzeń z akrylonitrylu butadienu styrenu – Absorfen ABS Cleaner.

Nowy produkt dostępny jest na polskim rynku od 16 sierpnia br. Stosuje się go do czyszczenia powierzchni wykonanych z ekologicznego tworzywa ABS. Doskonale nadaje się do usuwania zabrudzeń z płyt meblowych oklejonych obrzeżami ABS, profili powlekanych folią (system Renolit) czy elementów okien.

Środek jest w pełni bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. Za jego pomocą można usuwać: gumę, kurz, klej z folii ochronnych, smołę, bitumy, ślady tłuszczu oraz pozostałości ze świeżej pianki poliuretanowej i masy uszczelniającej. Preparat zawiera w swoim składzie substancje antyelektrostatyczne, dzięki którym chroni on tworzywo przed ponownym zabrudzeniem.

Absorfen dystrybuowany jest w poręcznych opakowaniach – metalowych puszkach o pojemności 1 litra, zakończonych plastikowym korkiem, dzięki czemu środek jest bardzo wygodny w użyciu.

Preparat charakteryzuje się  również wyjątkowo łatwym sposobem użycia. Wystarczy nanieść go na bawełnianą lub celulozową ściereczkę, która nie odbarwia i nie pozostawia smug, a następnie przetrzeć i osuszyć powierzchnię. W przypadku intensywnych zabrudzeń czynność należy powtórzyć.

Środek dytryubowany jest tylko w ilościach hurtowych. Jeden karton zawiera 10 litrowych pojemników. Nabyć można go w hurtowniach wspópracujących z firmą Schilsner.

Cena sugerowana: 25 zł brutto.
Więcej na: www.schilsner.pl

Absorfen ABS Cleaner.jpg

Dodatkowe informacje:
Firma Schilsner powstała w 2005 roku we Wrocławiu. Jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, specjalizującym się w produkcji obrzeży meblowych PVC oraz ABS.

W swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów o zróżnicowanym wzornictwie oraz kolorystyce, co pozwala z łatwością dopasować je do płyt meblowych dostępnych na rynku. Schilsner umożliwia także realizację indywidualnych zamówień, tworząc obrzeża do niestandardowych dekorów, a od sierpnia br. dystrybuuje własny środek do czyszczenia ABS.

Marka Schilsner uczestniczy w programie „Rzetelna firma”. Jej priorytetem jest satysfakcja klientów. Dbałość o najwyższą jakość produktów, które są kontrolowane na każdym etapie procesu ich wytwarzania, w połączeniu z profesjonalizmem i nieustannym rozwojem możliwości współpracy, pozwoliła zbudować wizerunek Schilsnera jako stabilnego partnera handlowego.

Dzięki ciągłym inwestycjom w nowe, bardziej wydajne technologie Schilsner został zakwalifikowany w 2009 do grona „Gazel Biznesu”, grupy najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, a wdrażając proekologiczne rozwiązania stał się marką przyjazną środowisku.