HAKO 2019
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Mobilnepranie.pl - szybkie i skuteczne pranie
(2014-10-14)

Mobilnepranie.pl to doświadczona firma, która oferuje profesjonalne usługi w zakresie prania i czyszczenia dywanów, mebli, wykładzin oraz tapicerki skórzanej, a także kompleksowe mycie samochodów, czyszczenie plastików, nakładanie teflonu oraz pranie tapicerki samochodowej.

Pranie mebli tapicerowanych jest przeprowadzane przy wykorzystaniu specjalnych odkurzaczy parowych, które zapewniają bardzo skuteczne usuwanie wszystkich zabrudzeń oraz dezynfekują powierzchnię, niszcząc niebezpieczne drobnoustroje i alergeny. Atestowane środki używane w czasie czyszczenia mają właściwości antystatyczne, które skutecznie zapobiegają ponownemu przywieraniu zabrudzeń. Dzięki zastosowaniu nanocząsteczek srebra i miedzi usuwane są wszystkie drobnoustroje, a meble zabezpieczane są przed rozwojem grzybów oraz bakterii, które mogą mieć szkodliwe działanie dla zdrowia. Pranie tapicerki przy pomocy parowych odkurzaczy jest nie tylko skuteczne, ale także szybkie, ponieważ zajmuje zazwyczaj od 1 do 2 godzin. Także czas schnięcia czyszczonych powierzchni jest znacznie krótszy, dlatego już po kilku godzinach meble są gotowe do ponownego wykorzystania. Czyszczenie parowe pomaga przywrócić każdej tapicerce dawny wygląd oraz kolor, usuwa niebezpieczne zanieczyszczenia oraz nieprzyjemne zapachy, które często gromadzą się przez wiele lat. Usługa dostępna jest dla domów oraz biur. Więcej o ofercie znajdą Państwo na stornie http://www.mobilnepranie.pl/

Usługa prania i czyszczenia realizowana jest na terenie Warszawy oraz okolic, a pracownicy firmy mogą dojechać w dowolne miejsce, na przykład garaż podziemny lub parking pod miejscem pracy. Dzięki agregatowi prądotwórczemu pranie możliwe jest praktycznie w każdej lokalizacji bez konieczności dostępu do sieci elektrycznej. Usługi realizowane są codziennie, także w święta, a godziny pracy mogą zostać dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

141319721897069900.jpg