Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Czyściwa firmy MEWA przekonują swoją jakością
(2014-12-01)

lm


Od ponad stu lat firma MEWA oferuje czyściwa przemysłowe wielokrotnego użytku w ramach usługi pełnego serwisu: firma dostarcza pierwszą partię nowych czyściw do klienta, odbiera je w określonym czasie, pierze je w swoich zakładach, po czym ponownie dostarcza jako czyste do klienta.  

Czyściwa firmy MEWA wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie istotna jest jakość czyszczenia, a więc w warsztatach samochodowych, drukarniach, rzemiośle oraz w zakładach przemysłowych. Do profesjonalnego czyszczenia maszyn i urządzeń niezbędne jest zatem czyściwo o trwałej jakości oraz odpowiednich właściwościach czyszczących.

Tego typu właściwości posiadają wysokiej jakości czyściwa wielokrotnego użytku, oferowane przez firmę MEWA. Czyściwa te charakteryzują się także dużą chłonnością. Szybko absorbują ciecze i to w ilości dwuipółkrotnie większej niż same ważą. Prawie się nie rwą i mogą być wykorzystywane wielokrotnie. Czyściwa oferowane są w różnych rodzajach do różnych zastosowań – od nadzwyczaj wytrzymałych o dużej chłonności, służących do usuwania ogólnych zanieczyszczeń, po delikatne, przeznaczone do pielęgnacji wrażliwych powierzchni. Użytkownik ma zatem do wyboru różne rodzaje czyściwa o jakości optymalnie dopasowanej do stosowanych przez niego maszyn lub urządzeń. W odróżnieniu od czyściw papierowych oleje i tłuszcze usuwane są bezpiecznie z czyściw ba-wełnianych w trakcie procesu prania, a to wszystko dzięki wysoko rozwiniętej technologii firmy MEWA, nastawionej na ochronę środowiska.

Zależnie zatem od konsystencji i jakości powierzchni przeznaczonych do czyszczenia MEWA oferuje następujące rodzaje czyściwa:

MEWATEX® to wytrzymałe czyściwo do zastosowania wszędzie tam, gdzie trzeba usunąć zanieczyszczenia powstałe na skutek działania olejów, farb, rozpuszczalników lub tłuszczy. Czyściwo to nawet przy ekstremalnym obciążeniu zawsze zachowuje swoje właściwości.

MEWATEX PLUS® jest czyściwem przeznaczonym do usuwania zanieczyszczeń z powierzchni wrażliwych na uszkodzenia, jak np. karoserie samochodowe lub wewnętrzne powierzchnie wysokiej jakości turbin czy wałów napędowych. Do czyszczenia i polerowania szczególnie delikatnych i wrażliwych powierzchni najlepiej nadaje się czyściwo MEWATEX ULTRA®.  Jeśli natomiast trzeba oczyścić nadzwyczaj delikatne elementy, najlepiej w tym przypadku sprawdza się bardzo ekonomiczne w stosowaniu czyściwo MEWA PROTEX®.  Do bezpiecznego przechowywania i transportu zużytych czyściw służą bezpiecznie pojemniki SaCon®, opracowane specjalnie w tym celu przez firmę MEWA.Kontakt dla prasy:
ADIUNCTOR, Roman Benedykciuk
02-776 Warszawa, ul. Nugat 8 m 59, Tel.: +48 22 643 81 73,
E-Mail: biuro@adiunctor.pl

MEWA Textil-Management 

Firma MEWA zaopatruje firmy w całej Europie, gdzie posiada 42 placówki, oferując odzież zawodową i ochronną, czyściwa tekstylne, wycieraczki do butów, maty olejowe oraz artykuły bhp pod marką „WorldWideWork by MEWA”. 4500 pracowników obsługuje ponad 165 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii. W 2012 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 528 mln euro.


Założona w 1908 roku MEWA, jest dzisiaj czołowym producentem w segmencie tekstyliów przemysłowych. W listopadzie 2011 roku, w ramach Niemieckiej Nagrody za Zrównoważony Rozwój, MEWA wyróżniona została jako jedna z trzech najlepszych niemieckich firm (Top 3) w kategorii „Najbardziej zrównoważony produkt/usługa w Niemczech“. Już w 2011 roku wydawnictwo Deutsche Standards przyznało firmie tytuł „Lidera Światowego Rynku”, a w 2013 roku firma ponownie została wyróżniona jako „Marka Stulecia“.

my

Filmy o MEWA Textil-Management:
Ofertę firmy MEWA prezentuje uhonorowany nagrodą „red dot award: communication design 2012“ film reklamowy zatytułowany „MEWA - Tekstylny pomysł dla ludzi i środowiska“. Ten i wiele innych filmów o firmie MEWA obejrzeć można na stronie:  http://www.youtube.com/user/mewaPOL

MEWA na Twitterze: twitter.com/mewa_pl

Zdjęcia: MEWA 

Protex.jpg

Czyściwa wielokrotnego użytku firmy MEWA charakteryzują się wysoką jakością i zapewniają efektywne czyszczenie.

Warsztat.jpg


Czyściwo MEWATEX bardzo szybko wchłania ciecze i to dwa i pół razy tyle, ile samo waży. Jest ono bardzo trwałe, może być zatem stosowane wielokrotnie po każdorazowym wypraniu.


SaCon.jpg
Specjalny pojemnik (SaCon®), gwarantujący bezpieczne przechowywanie zużytych czyściw, może stać bezpośrednio na stanowisku pracy, gdzie używane jest czyściwo.