Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Pranie akcesoriów jeździeckich
(2015-05-13)

Unikalne potrzeby wymagają unikalnych rozwiązań i podejścia wynikającego z wieloletniego doświadczenia. Ośrodki jeździeckie są z całą pewnością miejscami, które potrzebują indywidualnego, specjalistycznego podejścia. SOVRANA doskonale to rozumie. Od 15 lat dostarcza kompleksowych rozwiązań dla pralni chemicznych i wodnych. Dostarcza sprzęt i nie tylko – także usługi przed i po sprzedaży oraz zapewnia wszechstronne doradztwo dla klientów na każdym etapie współpracy.

Wyposażenie pralni

 

SOVRANA ma szeroką ofertę dostosowaną do wymogów niszowych przedsiębiorstw takich jak ośrodki jeździeckie. Firma dostarcza sprzętu i usług specjalnie dostosowanych na potrzeby takich właśnie miejsc, z uwzględnieniem ich nietypowych warunków i bardzo szczególnych potrzeb.

Oferta dla tego segmentu to przede wszystkim urządzenia o kompaktowej konstrukcji i dużej mocy, które jednocześnie nie zużywają dużo energii i mogą być łatwo instalowane na niewielkiej przestrzeni - to wszystko sprawia, że idealnie nadają się do ośrodków jeździeckich, stajni i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest nie tylko profesjonalna jakość prania i suszenia nietypowych akcesoriów i materiałów, ale także w sytuacjach, w których liczy się każdy metr kwadratowy.

Nie tylko zapach. Dlaczego pranie akcesoriów jest konieczne?
Pranie derek, czapraków i innych akcesoriów jeździeckich to nie tylko kwestia ich wyglądu. To przede wszystkim kwestia zdrowia zwierząt i ludzi. Ich regularne czyszczenie jest niezbędne, by powstrzymać rozprzestrzenianie się groźnych bakterii i zarazków. I nie tylko – zapewnia, że praca ze zwierzętami jest przyjemna, a materiały z których wykonane są akcesoria na dłużej zachowują jakość.

Dlaczego pralnico-wirówki z serii SW?

-  To najlepszy wybór dla niestandardowego asortymentu.
- Wysokiej klasy podzespoły. Obudowa ze stali nierdzewnej zapewnia trwałość i odporność w cięższych warunkach.
- Szeroka gama modułów. Alarm, dane statystycznych, zestaw naprawczy, łatwy demontaż bębna od środku, co zmniejsza wymagania miejsca i czasu prania.
- Miękkie zawieszenie maszyn, przez co nie wymagają kotwiczenia.
- Przed powrotem wody z detergentem do sieci zabezpiecza specjalny dozownik środków piorących.
- 3 automatyczne pompy do dozowania detergentu piorącego, zmiękczającego i środka odkażającego. To zapewnia łatwe podłączenie do systemu automatycznego dozowania.
- W pełni automatyczny system wykrywania nierównomiernego rozłożenia wsadu. To gwarantuje łagodniejszy ruch oraz przedłuża trwałość podzespołów.
- Współczynnik G350, prędkość wirowania 700-820 obr/min (w zależności od modelu).

Kolejny etap – suszenie.
Pranie to nie wszystko. Dlatego idealnym dopełnieniem całego procesu są suszarki bębnowe z serii SDA. Ich kluczowe cechy:
-  Niewielkie wymiary, co ułatwia transport i instalację.
- Zaawansowana elektronika: mikroprocesor nowej generacji redukuje koszty prania, zarządzanie całym procesem nigdy nie było łatwiejsze.
- Kilka dostępnych wersji, wszystko dostosowane do potrzeb: elektryczne, parowe, gazowe.
- Koszty użytkowania ogranicza unikalny system czerpiący ciepło z otoczenia.
- Jedyny w swoim rodzaju system „antyzałamkowy”, dzięki któremu można uniknąć zagnieceń.
- Drzwi otwierane pod kątem 180 stopni – ich szerokość oraz pozycja umożliwiają bezproblemowy załadunek i wyładunek odzieży. Na specjalne zamówienie klienta także wersje z lewostronnym otwieraniem drzwi.
- Specjalne zabezpieczenie, które zatrzymuje pracę suszarki zaraz po otwarciu drzwi.

Trzy powody, dla których warto wybrać SOVRANA
- Wieloletnie doświadczenie w branży powoduje, że SOVRANA doskonale wie, jakie urządzenia potrzebne są w takich miejscach jak ośrodki jeździeckie czy stajnie.
- Połączenie stylowego wyglądu, zaawansowanych możliwości, niewielkich rozmiarów i innowacyjnych rozwiązań udało się osiągnąć bez wpływu na ładowność maszyn.
- Urządzenia z serii SW+SDA są idealnie dopasowane do potrzeb profesjonalnego prania specjalistycznego asortymentu jeździeckiego. 

Logo Sovrany