HAKO 2019
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

V Międzynarodowa Konferencja SOSEXPO
(2015-12-07)

naglowek_na_www1.jpg
 
 
Zapraszamy do udziału w V Międzynarodowym Forum Gospodarki Odpadami SOSEXPO 2016 w dniach 17 i 18 lutego 2016 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Forum SOSEXPO z powodzeniem umacnia swoją pozycję w katalogu wydarzeń poświęconych gospodarowaniu odpadami. Tematyka konferencji od pierwszej edycji spotyka się z zainteresowaniem przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, którzy wychodząc naprzeciw nowym wymaganiom i standardom Unii Europejskiej potrzebują szczegółowej wiedzy w tym zakresie.

W SOSEXPO 2016 – tak jak w latach poprzednich - udział wezmą przedstawiciele administracji samorządowej: burmistrzowie, prezydenci, wójtowie, przedstawiciele wydziałów ochrony środowiska i gospodarki komunalnej w urzędach miast i gmin, administracji rządowej, instytucji publicznych, środowisk przemysłowych i biznesowych,  instytutów badawczo-naukowych a także zakładów odzyskujących, utylizujących, składujących i przetwarzających odpady, gminnych organizacji gospodarki odpadami oraz przedsiębiorstw gospodarki komunalnej.  

Forum jest ważnym miejscem promowania najnowszych technologii, rozwiązań i tendencji w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami. Forum to platforma spotkań przedstawicieli samorządów z producentami, dystrybutorami, dostawcami techniki i technologii komunalnej.

Wszelkie pytania prosimy kierować do organizatora: 

Zarząd Targów Warszawskich  S.A.

Tel.: (22) 849 60 06 w.121, 122

Email: sosexpo@ztw.pl

www.sosexpo.ztw.pl

 

sprzatanie_rgb1.png

Patronem Medialnym Wydarzenia