HAKO 2019
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Dlaczego warto postawić na fachowców w pracy na wysokościach?
(2016-02-29)

Współczesne prace budowlane – zwłaszcza w dużej skali, ale nie tylko – niemal nierozerwalnie wiążą się z wykonywaniem pracy na wysokościach. Nawet większe domy jedno czy wielorodzinne mają nierzadko spadziste, trudno dostępne dachy. W takich warunkach niektóre prace – od instalacji anten i kabli poprzez remonty, malowanie na odśnieżaniu skończywszy – bywają niebezpieczne i niemal niemożliwe do wykonania bez specjalistycznego sprzętu. Oczywiście, można próbować je wykonywać na własną rękę, ale czy warto ryzykować?

h-chicago-skyline.jpg

 

Prowadzenie prac na wysokościach wiążę się z ryzykiem nie tylko dla osób je wykonujących. Czasami to odpowiedzialność prawna np. właścicieli budynków, gdzie w trakcie zimy nie są odśnieżane dach i powstają sople zagrażające przechodniom. To odpowiedzialność, która może powstać w wyniku niewykonania bądź nienależytego wykonania odpowiednich napraw czy konserwacji. To nie jest kwestia naprawy pralki czy urządzenia AGD, które można próbować wykonać na własną rękę, a największym ryzykiem jest zepsucie do reszty naprawianego urządzenia. W dużych projektach budowlanych koszty mogą iść w miliony. Tu o oszczędzaniu nie może być więc mowy.

Co więcej, wysyłanie „własnej” ekipy może się skończyć tragicznie, a wielu przypadkach (kominy fabryk itd.) jest wręcz niemożliwe bez bardzo specjalistycznego sprzętu. Jednocześnie jest całkiem jasne, że realizacja projektów tego typu nie może być dużym obciążeniem dla budżetów.

Z tych wszystkich uwarunkowań doskonale zdajemy sobie w firmie USŁUGIWYSOKOŚCIOWE.PL. Doskonale rozumiemy specyfikę zadań, które łączą się z pracą na wysokościach. Dziesiątki zadowolonych klientów na terenie Małopolski i nie tylko świadczą o tym, że podchodzimy do naszych zobowiązań poważnie i realizujemy je z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w skomplikowanych pracach wysokościowych podejmą się szerokiego spektrum działań – od odśnieżania dachów, przez prace remontowe i instalacyjne po malowanie, budowanie instalacji i urządzeń odstraszających ptaki po mycie i czyszczenie powierzchni na wysokościach. Pracujemy też wewnątrz – w halach i w kanałach wentylacyjnych. To prace, które wymagają szczególnej uwagi, ale nasze doświadczenie sprawia, że mamy na koncie realizację wielu tego typu projektów.

USŁUGIWYSOKOŚCIOWE.PL to gwarancja profesjonalizmu w pracach na wysokościach. Tu nie warto oszczędzać, bo każde zaniedbanie może mieć tragiczne skutki.

 

UslugiWysokosciowe.pl - prace alpinistyczne.png