Hako2024
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

All inclusive - czyściwa firmy MEWA oferowane w systemie pełnego serwisu. Kompletna usługa od jednego dostawcy?
All inclusive - czyściwa firmy MEWA oferowane w systemie pełnego serwisu

Kompletna usługa od jednego dostawcy

Każdy, kto chce produkować, musi być pewien, że stosowane maszyny oraz urządzenia będą zawsze funkcjonować w sposób optymalny: przejścia pomiędzy poszczególnymi etapami technologicznymi będą redukowane do minimum, procesy produkcyjne będą zoptymalizowane, a sama produkcja przebiegać będzie sprawnie. W trakcie analizy procesów realizowanych w zakładzie produkcyjnym, pojawi się jednak w końcu pytanie, jakie zadania – które ze względu na czas i koszty nie mogą być realizowane bezpośrednio w zakładzie  – mogłyby zostać przekazane do realizacji zewnętrznemu wykonawcy.  

Oferując system zarządzania tekstyliami przemysłowymi, firma MEWA pokazuje, w jaki sposób zewnętrzny partner może przejąć tego typu zadania - realizując je przy tym od początku do końca w sposób kompetentny i niezawodny.

System tekstyliów wielokrotnego użytku zdecydowanie pomaga utrzymać lub poprawić przepływ pracy, albowiem wszędzie tam, gdzie maszyny i urządzenia muszą być regularnie czyszczone lub gdzie trzeba dbać o stan powierzchni zewnętrznych, zastosowanie czyściw wielokrotnego użytku gwarantuje zysk w całym systemie. Ta zasada obowiązuje zarówno w produkcji, jak i w przypadku usług świadczonych przez zewnętrznego wykonawcę. Akurat oferowany system czyściw wielokrotnego użytku jest dobrym tego przykładem. Jest on tyle prosty, co genialny i działa na zasadzie kompletnego serwisu, polegającego na dostarczaniu czyściwa, odbieraniu go, praniu i ponownym dostarczaniu do klienta. Tym samym kierownik produkcji wyręczany jest w realizacji zadań o charakterze organizacyjnym i administracyjnym. Usługa taka rozwiązuje problemy związane ze składowaniem, pozwala na uzyskanie przejrzystości kosztów i odciąża osoby odpowiedzialne za przestrzeganie przepisów dotyczących ochrony środowiska oraz utylizacji odpadów.

U każdego producenta wcześniej czy później pojawi się pytanie, czy produkcja realizowana jest także w sposób ekologiczny? Podstawy kierowania każdym przedsiębiorstwem zakładają świadome wykorzystanie wody, powietrza i energii, a także efektywne oszczędzanie zasobów naturalnych oraz unikanie wytwarzania dużej ilości odpadów. Specjalistyczna wiedza niezbędna w tym celu, jest jednak w wielu zakładach dość ograniczona. Współpraca z zewnętrznym partnerem może przynieść znaczne korzyści, jeżeli jest on w stanie również wobec nowych wyzwań zaoferować prawidłowe rozwiązania i usługi, które w szczególny sposób przyczynią się do redukcji ilości odpadów. Czyściwa wielokrotnego użytku stanowią znacznie korzystniejsze rozwiązanie niż drogie czyściwa jednorazowe, a poza tym oferowane są one w ramach usługi zorientowanej ekologicznie. Czyściwa takie mogą być wielokrotnie prane i ponownie wykorzystywane. Czyściwa papierowe natomiast lub tradycyjne ścierki z materiału lądują w koszu na odpady po ich jednorazowym zastosowaniu.

 

Ilustracje: firma MEWA

sds

Tekstylne czyściwa wielokrotnego użytku mogą być wielokrotnie prane i wykorzystywane ponownie.

sds1

 
Kierowcy serwisu firmy MEWA obsługują ponad 160 000 klientów w przemyśle, handlu i rzemiośle, dostarczając im tekstylia w sposób punktualny i niezawodny.

der

MEWA Textil-Management

Firma MEWA posiada 42 placówki w całej Europie. Oferuje usługi typu full-service w zakresie odzieży roboczej i ochronnej, czyściw tekstylnych, wycieraczek do butów i mat olejowych, oraz artykułów BHP. 4300 pracowników obsługuje ponad 160 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii. W 2011 roku firma osiągnęła obroty w  wysokości 489 mln euro.  Założona w 1908 roku firma MEWA jest dzisiaj czołowym producentem w segmencie tekstyliów przemysłowych.  W 2011 roku jury pod przewodnictwem Bernda Venohra, profesora ekonomii z Berlina, zakwalifikowało firmę MEWA do grona niemieckich liderów rynku.    


MEWA Textil-Service sp. z o.o.                                                       
www.mewa-service.pl

Firma MEWA w serwisie Youtube
http://www.youtube.com/user/mewaPOL

 

Kontakt dla prasy:

Roman Benedykciuk
ADIUNCTOR

ul. Nugat 8 m 59
02-776 Warszawa
Tel./fax: +48 22 643 81 73
Tel. kom.: +48 501 288 684
biuro@adiunctor.pl