HAKO 2019
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Perfekcyjna Pani Domu - Anthea Turner
Perfekcyjna Pani Domu - Anthea Turner

Anthea Turner, znana brytyjska dziennikarka, doskonale zdaje sobie sprawę, że nie każdy potrafi tak jak ona dbać o porządek. Autorka Perfekcyjnej pani domu Anthea Turner uważana jest za złotą dziewczynę brytyjskiej telewizji. Prowadziła w BBC programy muzyczne, dla dzieci, poranne. Zdobyła tytuły Najlepiej Ubranej Kobiety w Telewizji, Osobowości Show-biznesu oraz Osobowości Roku BBC. W 2006 roku na antenie stacji BBC pojawił się program Perfekcyjna pani domu wymyślony i prowadzony przez Turner. Program stał się telewizyjnym hitem, a książka, która powstała na jego podstawie, bestsellerem. Do tej pory zostały wyprodukowane trzy serie programu.

W książce - poradniku "Perfekcyjnej pani domu", Anthei Turner znajdziesz wiele porad dotyczących wszelkich aspektów prowadzenia domu - zaczynając od sprzątania, przez prasowanie i zmywanie, aż po urządzanie rozmaitych spotkań i przyjęć. Dzięki prostym lekcjom można nauczyć się, w jaki sposób małym wysiłkiem i kosztem uczynić swój dom lepszym. Książka powstała na podstawie kultowego programu emitowanego na antenie TVN Style.

Perfekcyjna Pani Domu to również wydanie na DVD, gdzie znajdują się świetne ekranizacje odcinków, dzięki którym dowiecie się się wiele nowych rzeczy, jak np. szybko wyczyścić rozlaną czekoladę na dywanie, czy  jak użyć niewypitą coca-colę. Idealny pomysł na prezent dla każdej pracowitej Pani domu.