HAKO 2019
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

PROFISYSTEM
PROFISYSTEM

Mam przyjemość zaprosić Państwa do współpracy z firmą profesjonalnego sprzątania i systemów utrzymania czystości - ProfiSystem.

Ludzie tworzący obecnie ProfiSystem przez lata zbierali doświadczenie pracując w branży, realizując poważne i drobniejsze zlecenia, współdziałając z wieloma firmami partnerskimi i dostawcami, testując dziesiątki specjalistycznych urządzeń i środków chemicznych a także samodzielnie opracowując nowe technologie czyszczenia. Teraz możemy spożytkować nasze bogate doświadczenie; dzięki niemu ustrzegamy sie błędów i efektywnie wykorzystujemy naszą zgromadzoną wiedzę.

Jako zespół profesjonalnie przygotowanych i doświadczonych fachowców tworzymy firmę otwartą na nowe rozwiązania, a przede wszystkim w pełni dyspozycyjną wobec potrzeb naszych klientów. Mamy bowiem świadomość że miarą naszego sukcesu może być wyłącznie pełna satysfakcja klienta z naszej pracy.

Wiemy również, że współpracując z poważnymi kontrahentemi ponosimy współodpowiedzialność za wizerunek ich firmy - zadania nam powierzone stanowią przecież o jej zewnętrznym wizerunku. Są niejako wizytówką firmy, dlatego najistotniejszym elementem naszej działalności jest jakość wykonywanych prac oraz maksymalne zrozumienie potrzeb naszych klientów.

Życząc dalszych sukcesów w Państwa pracy pozwalam sobie mieć nadzieję, że w firmie ProfiSystem znajdą Państwo niezawodnego i długoletniego Partnera

Strona internetowa:www.profisystem.com.pl
Wizytówka:www.profisystemsprzatanie.sprzataniewpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@profisystem.com.pl
Telefon:tel/fax  +48 61 851-51-90
Ulica:Żmudzka 5A
Kod i miasto:60-604 Poznań
Województwo:Wielkopolskie