Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

RIDO
RIDO
SZANOWNI PAŃSTWO!

Jesteśmy firmą usługową, działającą od 1988 r., znaną od 1995 r. pod nazwą RIDO. Specjalizujemy się w sprzątaniu pomieszczeń biurowych i banków. Obecnie zatrudniamy 43 osoby. Przy takiej ilości zatrudnionych mamy możliwość bezpośredniej kontroli, szybkiej reakcji na ewentualne niedociągnięcia oraz stałego kontaktu z Usługodawcą.

Średnia wieku naszych pracowników nie przekracza 40 lat, dzięki czemu pracują sprawnie i wydajnie. Wyposażeni są w profesjonalny sprzęt, ubrani w firmowe stroje, przeszkoleni w zakresie BHP i ochrony p. ppoż. oraz sprawdzeni pod względem niekaralności. Część z nich jest wyposażona w telefony komórkowe i dzięki temu mogą szybko reagować na sytuacje awaryjne.

Ściśle współpracujemy z firmami zajmującymi się zaopatrywaniem w profesjonalny sprzęt i środki używane do sprzątania, to jest: BKF Fedorowicz, Kärcher, Merida, Henkel, Kliner - Serwisl.

Uczestniczymy w prezentacjach i śledzimy wszystkie nowinki w tym zakresie. Większość używanych przez nas środków to produkty krajowe. Używamy też produktów firm: Nordex (Norwegia), Budich i Henkel (Niemcy), Butchers (USA). Wszystkie środki posiadają atesty.

Firma bierze pełną odpowiedzialność za mienie powierzone przez Usługodawcę na czas wykonywania usługi, posiada również Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej na wypadek nieumyślnej szkody spowodowanej przez pracowników podczas sprzątania.
Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług!
Strona internetowa:www.sprzatanie-poznan.pl
Wizytówka:www.ridourzadzenia.sprzataniewpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@sprzatanie-poznan.pl
Telefon:tel./fax 61 823-74-08
tel.kom. 602-198-651, 602-361-559
Ulica:os. Bolesława Śmiałego 20/5
Kod i miasto:60-682 Poznań
Województwo:Wielkopolskie
Dodatkowe zdjęcia