Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

SUPERNOVA
SUPERNOVA
Chemia profesjonalna to ta część naszej branży, od której zaczyna się „przygoda” ze sprzątaniem, a jednocześnie, w której występuje najwięcej niedomówień i przekłamań dotyczących zarówno jej stosowania jak i skute-czności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w ofercie umieszczamy tylko te preparaty, które spełniają kryterium zarówno jakości jak i „prostoty obsługi”. Są to preparaty, wielokrotnie sprawdzone, będące naszym powodem do dumy.

Chemia samochodowa to w wielu przypadkach "być lub nie być" dla tych naszych Klientów, którzy mycie samochodów traktują w sposób poważny. Równie często jak nasi odbiorcy zastanawiamy się gdzie leży granica kompromisu pomiędzy skutecznością, a "łagodnością" preparatów do mycia samochodów. Śmiemy twierdzić, że w tej chwili udało nam się znaleźć złoty środek.
Jakość naszych produktów została sprawdzona wielokrotnie. Mamy świadomość, że podjęcie decyzji o współpracy z nowa firmą jest utrudnione. Proponujemy Państwu gotowe rozwiązanie:
Nasz Doradca Techniczny, wyposażony w niezbędny zestaw do zaprezentowania naszych preparatów, dotrze na miejsce wskazane przez Państwa. W ten sposób, bez ponoszenia dodatkowych kosztów, sprawdzą Państwo jakość, skuteczność oferowanych preparatów.

Maszyny czyszczące to niezbędny element w procesie utrzymania czystości. Mamy dla Państwa ofertę, która łączy w sobie zarówno jakość jak i przystępne ceny, do niedawna osiągalne tylko dla maszyn używanych lub nieprofesjonalnych. Stały stan magazynowy, pokazy w miejscu i czasie wybranym przez Klienta, maszyna zastępcza na czas naprawy to standard.

Ceny zawsze promocyjne!


Jeśli zauważysz, że:

• Pojawiają się problemy z utrzymaniem czystości;

• Twoi pracownicy w nieodpowiedni sposób dozują lub używają środków czyszczących;

• Twoja maszyna czyszcząca odmawia posłuszeństwa lub chcesz kupić nową;

• Zastanawiasz się jaką firmę sprzątającą wybrać;

Udzielenie odpowiedzi na te pytania to nasz obowiązek. Wiemy z doświadczenia, że nasi klienci potrzebują czasem zwykłej porady. Dobrze Państwo trafili.

Nasze motto:

Etyka Profesjonalizm Praktyka

zobowiązuje nas do ciągłego doskonalenia siebie i służenia zdobytą wiedzą w interesie
naszych klientów.
Strona internetowa:www.fabrykaczystosci.pl
Wizytówka:www.fabrykaczystosciurzadzenia.sprzataniewpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@fabrykaczystosci.pl
Telefon:doradca techniczny, firmy transportowe,
myjnie samochodowe, chemia samochodowa
tel.: 501-323-917

magazyn, transport
Andrzej Danielewicz, tel.: 516-173-092

tel. 24h: 503-002-297
Ulica:Wołczyńska 18
Kod i miasto:60-003 Poznań
Województwo:Wielkopolskie
Dodatkowe zdjęcia