Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Ogólnopolskie Dni Czystości, Warszawa 26-27.04.2017
(2017-04-27)

Ogólnopolskie Dni Czystości, Warszawa 26-27.04.2017

Centrum Expo XXI
ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14
01-222, Warszawa

ban-424x95-sprzatanie.jpg


Ogólnopolskie Dni Czystości 2017 to wielkie święto branży reaktywowane po dziesięciu latach.
Powracamy do nich, w sytuacji, w której Amsterdam RAI podjęło decyzję o rezygnacji z organizowania w Polsce międzynarodowych targów obejmujących swoim zasięgiem Europę Centralną i Wschodnią.  Po latach wracamy  do polskiej formuły, której celem są nie tylko prezentacje firm, innowacyjnych rozwiązań oraz wystąpienia ekspertów, ale również integracja branży utrzymania czystości.

Ogólnopolskie DNI CZYSTOŚCI to największe wydarzenie poświęcone utrzymaniu czystości w budynkach i instytucjach użyteczności publicznej.
Podczas wydarzenia w dniach 26-27 kwietnia 2017 roku zapraszamy na 9 konferencji, a także do zapoznania się z najnowszymi technologiami utrzymania czystości. Ponad 70 wystawców będzie dostępnych przez 2 dni dla kilku tysięcy uczestników.

Wydarzenie przeznaczone jest przede wszystkim dla osób zarządzających oraz odpowiedzialnych za zamówienia i utrzymanie czystości w obiektach użyteczności publicznej, obiektach handlowych, usługowych, placówkach edukacyjnych oraz przedstawicieli branży związanej z utrzymaniem czystości.

Spodziewamy się wybitnych ekspertów min. z PZU, Ministerstwa Rozwoju, Inspektoratu Sanitarnego, przedstawicieli środowiska medycznego i branżowego działających w Polsce jak i w USA. Swoją obecność potwierdzili także przedstawiciele kadry zarządzającej ISSA - The Worldwide Cleaning Industry Association.

 odc.png

PROGRAM

Wydarzenia planowane podczas Ogólnopolskich Dni Czystości 2017:

-  EKSPOZYCJA NAJNOWSZYCH OSIĄGNIĘĆ TECHNIKI W BRANŻY UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

- WRĘCZENIE 4. W HISTORII, HONOROWEJ "ZŁOTEJ MIOTŁY" NAJBARDZIEJ INNOWACYJNYM ROZWIĄZANIOM W POLSKIEJ BRANŻY UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

Uczestnicy mogą przesyłać zgłoszenia do konkursu "Złotej Miotły" w dwóch kategoriach: innowacyjna maszyna/urządzenie oraz innowacyjny produkt chemiczny.

W zakładce „Informacje dla wystawców” znajdą Państwo wszelkie informacje związane ze zgłoszeniem swojego produktu do Nagrody "Złotej Miotły".

- NIEPOWTARZALNE WYDARZENIE - GALA BRANŻOWA

Zapraszamy na jedyne takie wydarzenie w Polsce! Wyjątkowa Gala Branżowa odbędzie się już 26 kwietnia 2017 w Restauracji Villa FOKSAL w Warszawie w godzinach 20.00-24.00. Zachęcamy do zakupu zaproszeń zarówno dla pracowników, jak i klientów. Jest to niepowtarzalna okazja, by spotkać reprezentantów branży utrzymania czystości w  jednym miejscu i czasie.  Firmom, które zakupiły powierzchnię podczas Ogólnopolskich Dni Czystości oferujemy preferencyjne ceny!

KONFERENCJE, SEMINARIA I PANELE EKSPERCKIE ADRESOWANE DO RÓŻNYCH SEKTORÓW GOSPODARKI
Podczas konferencji wystąpi wielu wybitnych ekspertów min. przedstawiciele PZU, Ministerstwa Rozwoju, Inspektoratu Sanitarnego, a także  środowiska medycznego i branży utrzymania czystości - działających zarówno w Polsce, jak i w USA.

Swoją obecność potwierdzili także przedstawiciele kadry zarządzającej ISSA - The Worldwide Cleaning Industry Association.

Ponadto, w dniach 26-27 kwietnia 2017 w sąsiedniej hali nr 4 odbędą się Targi REAL CONNECT 2017 adresowane do rynku nieruchomości.


Organizatorem Ogólnopolskich Dni Czystości jest Polska Izba Gospodarcz Czystości oraz ISSA - Międzynarodowe Stowarzyszenie Branży Czystości.

 pigc.png

Polska Izba Gospodarcza Czystości
ul. Chodkiewicza 17
85-065 Bydgoszcz
tel/fax 52 322 41 15


sprzatanie_rgb1.png


Patronem Medialnym Wydarzenia