Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Tamfol S.C
Tamfol S.C

Firma TAMFOL s.c. funkcjonuje na rynku od 1996 roku. Zajmujemy się handlem hurtowym i detalicznym.
W ostatnim okresie rozszerzyliśmy naszą działalność o współpracę z firmą Johnson Diversey, której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem.
Prowadzimy sprzedaż artykułów tej firmy oraz produktów i maszyn firm: Taski, Vermop, 3M. Do naszej oferty dołączyliśmy również produkty chemii profesjonalnej szwajcarskiej firmy PRAMOL jak również pierwszy polski profesjonalny odkurzacz Profi wyprodukowany przez Zakłąd Silników Sp. z o.o.
W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment artykułów do utrzymywania czystości: maszyny i urządzenia, pady, profesjonalną chemię, artykuły higieny, worki na odpady. Aby oferta nasza była pełniejsza powiększyliśmy ją o serwis i wypożyczalnię maszyn i urządzeń firmy TASKI.

W naszej ofercie posiadamy chemię profesjonalną Firmy Johnson o bardzo szerokim zastosowaniu, np:

* produkty higieny kuchennej firmy Suma, Brillo, Jonmatic
* środki pralnicze firmy Clax
* środki czystości firmy Jontek Glade
* superkoncentraty;
* produkty do pielęgnacji;
* preparaty do krystalizacji marmuru;
* preparaty do czyszczenia podłóg i innych powierzchni;
* produkty do mycia sanitariatów;
* preparaty do podłóg;
* powłoki i zmywacze;
* preparaty do czyszczenia dywanów.

Dodatkowo nasza oferta wzbogacona jest o produkty kolejnej, również wiodącej w Europie, szwajcarskiej firmy Pramol Chemie AG:

* emulsje, dyspersje
* środki do mycia powierzchni
* środki do gruntownego czyszczenia;
* środki do systematycznego mycia i pielęgnacji
* środki do sanitariatów
* superkoncentraty
* preparaty dla przemysłu spożywczego
* środki do czyszczenia dywanów

KMR 1250 B!!!! ZAMIATARKA Z SILNIKIEM BENZYNOWYM HONDA 6,7 kW/4-SUWOWY!!!!! WYDAJNOŚĆ 10400 M/H!!!!! USTAWIENIE SZCZOTEK W POZYCJI STAŁEJ I WAHLIWEJ!!!!
PARAMETRY:
Zamiatarka z fotelem dla operatora
Silnik benzynowy HONDA 6,7 kW
Szerokość pracy: 750 mm
Szerokość pracy z 1 szczotką boczną: 1000 mm
Prędkość zamiatania: 8 km/h
Zdolność pokonywania wzniesień: 18 %
Napęd hydrauliczny
Wydajność: 10400 m/h
Ciężar: 600 kg
Zamiatarka z hydraulicznie podnoszonym zbiornikiem do 1,45 m. Szczotkę walcową można ustawić w dwóch pozycjach: wahliwej - szczotka dostosowuje się do nierówności powierzchni, stałej - zapewnia optymalny docisk szczotki do czyszczonej powierzchni. Szczotka boczna ze zderzakiem wysuwa się automatycznie podczas jej opuszczania. Umożliwi czyszczenie tuż przy krawężnikach i ścianach. Urządzenia posiada automatyczny system oczyszczania filtra.
Opis techniczny: hydrauliczny napęd układu jezdnego, rozruch elektryczny, licznik godzin pracy, długowieczny, zmywalny filtr poliestrowy z patentowym oczyszczaniem automatycznym, przerywanie pracy dmuchawy, klapa dużych zabrudzeń, odporny na ścieranie wahadłowy i pewnie ustawiany główny walec zamiatający, wysuwana boczna szczotka, oświetlenie robocze, klakson.
ZAMIATARKA UŻYWANA - stan techniczny bardzo dobry - wymienione paski i łożyska w przednim kole. Do zamiatarki dokładam nową szczotkę walcową i filtry przeciwpyłowe. Stan wizualny jak no foto.

W swojej ofercie posiadamy również pierwszy polski profesjonalny odkurzacz do pracy na sucho. Profi 1 zyskał sobie szybko wielu zwolenników dlatego też Zakład Silników rozpoczął produkcję Profi 2, który jest większy i posiada podłączenie do elektroszczotki. Oferujemy także Profi Bufor - przystawkę do Profi do ściągania gruzu, pyłów, sadzy i popiołu oraz Profi 10 - domowy odkurzacz z możliwością ciągłej pracy dzięki termicznemu zabezpieczeniu silnika oraz z 6-stopniową filtracją z HEPA włącznie, przez co jest przyjazny dla alergików. Możecie się u nas Państwo zaopatrzyć w części zamienne, worki papierowe oraz akcesoria do wyżej wymienionych odkurzaczy. Dotychczas odkurzcze te zdobyły m.in. Wyróżnienie HORECA 2002 na 10 Międzynarodowych Targach Wyposażenia Hoteli i Gastronomii, zostały Laureatem XIII edycji Godła Promocyjnego TERAZ POLSKA oraz otrzymały nagrodę "INDYWIDUALNOŚĆ RYNKU - MERKURY 2003" przyznaną przez czytelników pisma Rynki Zagraniczne.

Strona internetowa:www.tamfol.com.pl
Wizytówka:www.tamfol.sprzataniewpolsce.pl
Adres e-mail:tamfol@tamfol.com.pl
Telefon:22 631-77-99
Ulica:Szarych Szeregów 5
Kod i miasto:01-210 Warszawa
Województwo:Mazowieckie
Dodatkowe zdjęcia