Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

VerdeAvis
VerdeAvis
Nasz asortyment to wyłącznie profesjonalne i w pełni sprawdzone produkty zapewniające utrzymanie nieskazitelnej czystości. Koncentrujemy się na sprzedaży produktów o ugruntowanej pozycji na rynku a tym samym cieszących się ogromnym zaufaniem klientów. Sklep VerdeAvis to gwarancja udanych zakupów!

Spektrum prezentowanych w sklepie produktów obejmuje cały zakres potrzeb w dziedzinie utrzymania czystości i zapewnienia higieny. Oferujemy środki profesjonalnej chemii czyszczącej wszelkiego przeznaczenia, także wysoko wyspecjalizowane. Dalej sprzęt ręczny i maszyny do utrzymywania czystości oraz różnego rodzaju akcesoria. Ręczniki jednorazowe, papiery toaletowe, serwetki i czyściwa oraz dozowniki do nich. Oferując najlepsze produkty różnych renomowanych marek pragniemy realizować upodobania klientów wynikające z różnych doświadczeń a także umożliwiamy poszukiwanie nowych lub alternatywnych rozwiązań na trudnej drodze walki o czystość i higienę.

Dążeniem naszym jest spełnienie wszelkich oczekiwań klientów. W zakresie tym szczególną wagę przywiązujemy do szybkości realizacji zamówień – w miarę możności jeszcze w dniu złożenia zamówienia.

Strona internetowa:www.verdeavis.pl
Wizytówka:www.verdeavisurzadzenia.sprzataniewpolsce.pl
Adres e-mail:
Telefon:tel. kom. 783-332-495
Ulica:Kuźnicy Kołłątajowskiej 23s
Kod i miasto:31-234 Kraków
Województwo:Małopolskie
Dodatkowe zdjęcia